Свято юридичного інституту!01 Квітня 2024р.

VIVAT ACADEMIA!

Сьогодні, 1 квітня 2024 року юридичний інститут святкує сім років від дня свого оновлення та перезавантаження!

Так, наш інститут має свою історію, яка за новітніх часів починається з 1993 року – саме тоді було вирішено відкрити підготовку юристів за спеціальністю «Правознавство» на факультеті міжнародної економіки нашого Університету. А вже у червні 1999 року міністром освіти і науки України був підписаний наказ про створення у складі КНЕУ юридичного факультету. І от, нарешті, Наказом ректора Університету з 1 квітня 2017 року юридичний факультет реорганізовано у навчально-науковий інститут «Юридичний інститут Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана». 7 років - так, наш інститут ще юний і молодий, проте вже впевнено крокує вперед і вперед, готуючи фахівців у сфері права, міжнародного права та політологів. Тож вітаємо зі святом всіх причетних до кращого юридичного в кращому економічному.

Як завжди, далі – більше і цікавіше 🇺🇦