Юридичний інститут

10 по 16 липня Young UA Security Forum 201608 Серпня 2016р.

Старший викладач кафедри міжнародного та європейського права Єршова Вікторія Сергіївна взяла участь у міжнародній конференції «Young UA Security Forum 2016». Вона проходила з 10 по 16 липня в рамках Програми Професійної Підготовки Україна-НАТО при Офісі Зв’язку НАТО в Україні за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Young UA Security Forum 2016 зібрав понад 100 учасників з 17 країн світу, зокрема, із США, Канади, Німеччини, Швеції, Нідерландів, Польщі, Туреччини, Грузії тощо. Мовою проведення форуму стала англійська. До участі в якості спікерів були запрошені поважні гості - представники штаб-квартири НАТО, міжнародних організацій та посольств, науковці та професори європейських університетів. Серед них: Голова Офісу зв'язку НАТО в Україні Александер Вінніков; Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов; Посол Литовської Республіки Марюс Януконіс; Представник Офісу зв'язку НАТО в Україні полковник-лейтенант Ове-Уруп Мадсен; Представник Європейського Центру досліджень питань безпеки ім. Дж. Маршалла др. Себастьян фон Мюнхов; викладач Інституту міжнародних відносин та політичних наук при Вільнюському університеті др. Девідас Шлєкіс; Викладач Берлінського Інституту міжнародної безпеки др. Маґдалена Кірхнер; Спеціальний радник з питань безпеки від Великобританії при Міністерстві оборони України Філ Джонс. 

Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Маріус Януконіс  та старший викладач кафедри міжнародного та європейського права, к.ю.н. Єршова Вікторія Сергіївна

 

Формат міжнародної конференції передбачав лекції спікерів, залучення учасників до дискусій, семінарів, рольових ігор та судового процесу. У процесі міжнародної конференції були висвітлені питання національної безпеки України, міжнародного співробітництва з НАТО. Міграційні процеси у Європі, питання гідридних та інформаційних війн тощо. Успішні учасники міжнародної конференції «Young UA Security Forum 2016» були нагороджені сертифікатами.

 

Керівник Програми Україна – НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки і оборони Ове Уруп-Медсен та старший викладач кафедри міжнародного та європейського права, к.ю.н. Єршова Вікторія Сергіївна