Загальноуніверситетська студентська наукова конференція «Інноваційна Україна: креативні ідеї та проекти»07 Травня 2019р.

7 травня 2019 року в межах щорічної загальноуніверситетської студентської наукової конференції, яка цього року мала назву «Інноваційна Україна: креативні ідеї та проекти» відбувся круглий стіл, організований кафедрою кримінального права та процесу.

На ньому студенти представили результати своїх наукових досліджень, що стосувалися найрізноманітніших кримінально-правових проблем, з якими зіткнулася сьогодні Україна. Це - кіберзлочини, торгівля людьми, втягнення у жебракування, корупційні правопорушення та інші.

Завдяки запрошеному гостю - Демченко Ірині Михайлівні, головному спеціалісту відділу вивчення судової практики Верховного Суду - студенти з перших вуст змогли дізнатися про роботу Касаційного кримінального суду, здійснення судової реформи в Україні.

За результатами роботи круглого столу визначено переможців:
1 місце - Данильченко Данило, 201 група

2 місце - Дараган Яна, 208 група