Воркшоп "Юридична допомога жертвам домашнього насильства"29 Листопада 2021р.

В рамках кампанії «16 днів проти насильтсва» 29 листопада пройшов воркшоп "Юридична допомога жертвам домашнього насильства", організований за підтримки кафедри конституційного та кримінального права ЮІ КНЕУ.

➡️ Спікерками виступили:

• Катерина Іванівна Ілікчієва- к.ю.н., доцентка кафедри, адвокатка, Національна консультантка з гендерної рівності та недискримінації
  • Євгенія Ігорівна Бондаренко - к.ю.н., старша викладачка кафедри конституційного та кримінального права, Національна експертка Проєкту ЄС «Право-Justice »

➡️ Модераторкою заходу була Юлія Миколаївна Рижук - к.ю.н., доцентка, заступниця завідувачки кафедри конституційного та кримінального права.

Під час воркшопу обговорювались такі питання:

1. Хто є жертвою домашнього насильства?
  2. Які органи та установи можуть надати безкоштовну юридичну допомогу?
  3. Як захистити свої права жертвам домашнього насильства?

Учасники воркшопу, представники КНЕУ, ДУЕТ, ААУ та Університету митної справи та фінансів, змогли прокачати свої навички з ідентифікації домашнього насильства, його видів та жертв.

На початку воркшопу також був проанонсований захід, що організовується студентами КНЕУ в рамках Марафону написання листів від Amnesty International до Дня прав людини.

Дякуємо всім учасникам за активну участь!

До зустрічі на наступному заході!

Слідкуйте за нашими анонсами!