Воркшоп щодо тактики адвоката26 Листопада 2021р.

⏳ 26 листопада, кафедрою конституційного та кримінального права ЮІ КНЕУ разом із радницею з рівних можливостей, різноманіття та інклюзії Університету було проведено воркшоп у зв`язку із початком Всесвітньої кампанії "16 днів проти насильства».

➡️ Спікерами виступили:

• Катерина Іванівна Ілікчієва - к.ю.н., доцентка кафедри, адвокатка, Національна консультантка з гендерної рівності та недискримінації
  • Альона Вікторівна Чугаєвська - к.ю.н., доцентка кафедри, адвокатка

➡️У ході воркшопу було обговорено теоретичні та практичні аспекти тактики та стратегії адвоката у справах про домашнє насильство.

У заході взяли участь здобувачі першого та другого рівня вищої освіти як ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана», так в інших вишів, зокрема, Національного університету «Одеська морська академія», Київського університету імені Бориса Грінченка, Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Київського університету права Національної академії наук України, Академії Адвокатури України, Київського національного торговельно-економічного університету.  До участі у воркшопі також долучилися викладачі та юристи-практики.

За результатами доповідей спікерок, була проведена сесія «Питання-відповідь», під час якої учасники отримали відповіді та питання, що були задані під час воркшопу або під час реєстрації на захід.

Дякуємо організаторам, спікеркам та учасникам за змістовну та конструктивну дискусію!