Нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу студентських творчих і наукових робіт «Прокурор майбутнього»01 Грудня 2021р.

➡️ 01.12.2021 року в Офісі Генерального прокурора відбулося нагородження переможців  Всеукраїнського конкурсу студентських творчих і наукових робіт «Прокурор майбутнього».

⏳ Нагадаємо,  що 24 листопада було відібрано найкращі роботи у різних категоріях. Серед учасників, яких нагороджували, були й студенти Юридичного інституту ДВНЗ "Київський національний університет імені Вадима Гетьмана"- Бережнюк Дар'я та Левицький Максим, які здобули перемогу   у категорії «Найкраща презентація».

Ще раз вітаємо Максима, Дар'ю та їхнього наукового керівника к.ю.н., доцента кафедри конституційного та кримінального права Задерейко Світлану Юріївну і бажаємо їм нових перемог!