Тренінги для учнів 9-х класів07 Грудня 2021р.

7 грудня, кафедрою конституційного та кримінального права для учнів 9-х класів Гімназії 179 міста Києва до Дня прав людини було проведено тренінги за темою «Права людини: розвиток та сутність».

Під час тренінгів учні:

• ознайомилися з історією розвитку прав людини та сутнісним змістом категорії «права людини» та «обов‘язки людини»;
  • опрацювали, за домопогою практичних вправ, проблематику  взаємодії та протиставлення особистих інтересів інтересам суспільним;
  • обговорили зміст Загальної декларації прав людини;
  • спробували виявити права та свободи людини, а також їх порушення, шляхом аналізу світлин, які були запропоновані в межах практичної вправи.

По завершені заходу, Рижук Ю.М. поділилася цьогорічним досвідом юридичного інституту ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» щодо долучення до глобальної правозахисної події Amnesty International, виступаючі на захист прав людей із різних країн, шляхом підписання петицій до урядів та проведення серії подій в межах Марафону написання листів, зокрема, про необхідність підтримки Мікіти Залатарова.

#змаганняМНЛ2021 #МарафонНаписанняЛистів