Студенти ЮІ презентували есе на конкурсі11 Березня 2021р.

Студенти Юридичного інституту двома командами у складі:

• Олександра Акулова та Тетяна Борисенко
  • Анастасія Місяць та Стефанія Білостоцька

приймають участь, під керівництвом, викладачки кафедри конституційного, адміністративного та кримінального права Бондаренко Євгенії, у IV International Scientific Congress Society of Ambient Intelligence 2021.

11 березня відбулася онлайн-презентація студентських есе на тему "Корупція та її вплив на права людини", де Юридичний Інститут КНЕУ був гідно представлений двома зазначеними вище командами.

Цього року на конкурс есе було подано 24 роботи від юридичних клінік з усіх регіонів України та Варшавського Університету. Впродовж тижня роботи перевірялись на плагіат та оцінювались експертами.

Серед 25 учасників конкурсною комісією було обрано 18 команд для презентації есе, з яких лише 5 візьмуть участь у ІІ етапі студентського стажування – конкурсі вирішення правових кейсів.

Бажаємо успіхів нашим командам!