Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських творчих і наукових робіт «Прокурор майбутнього»24 Листопада 2021р.

➡️ Тренінговий центр прокурорів України спільно з Офісом Генерального прокурора та Міністерством освіти і науки України провели Конкурс творчих та/або наукових робіт за напрямами прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів, які навчаються за спеціальністю 081 “Право” у закладах вищої освіти на тему: «Прокурор майбутнього».

⏳Конкурс тривав у період з 04 жовтня по 24 листопада 2021 року.

Конкурсна комісія відібрала найкращі роботи та 24 листопада 2021 року обрала переможців. Серед них є і наші студенти Юридичного    інституту- Бережнюк Дар’я Віталіївна та Левицький  Максима Олегович, студенти 3-го курсу, які працювали  під керівництвом  к.ю.н., доцента кафедри конституційного та кримінального права Задерейко Світлани Юріївни.

Вітаємо учасників та їхнього наукового керівника із перемогою  у категорії «Найкраща презентація» та бажаємо нових творчих та наукових звершень!

➡️ А переглянути переможну роботу Ви можете за наступним посилання