GENDER DISCUSS10 Грудня 2021р.

10 грудня 2021 року о 14:00 на базі платформи Zoom відбувся  заключний захід  в рамках Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства»-GENDER DISCUSS, організований к.ю.н., радницею з рівних можливостей, різноманіття та інклюзії Гендерної платформи ЦМАМ, доцентом кафедри конституційного та кримінального права Ілікчієвою Катериною Іванівною. До заходу долучилися й інші викладачі кафедри, ставши  модераторами дискусійних платформ-к.ю.н. Бондаренко Євгенія Ігорівна, к.ю.н. Задерейко Світлана Юріївна.

Під час дискусії було обговорено наступні питання:

• Чому досі не ратифікована Стамбульська конвенція? Кому вигідно маніпулювання щодо неї? Що дає ратифікація?
  • Що є передумовами виникнення та існування гендерно зумовленого насильства? Як його попереджати? Як від нього захиститися?
  • Яке воно жіноче лідерство? Які існують перешкоди? Що допомагає?

Під час роботи різних платформ, спікерами виступили:

➡️ Лариса Кобилянська – канд.філос.наук, доцентка, координаторка Громадської експертної ради з гендерних питань при МФО "Рівні можливості" у ВР України

➡️ Микола Ябченко – гендерний експерт, профемініст

➡️ Катерина Ілікчієва – к.ю.н., адвокатка, Радниця з рівних можливостей, різноманіття та інклюзії КНЕУ

➡️ Анна Просвєтова – психологиня, медіаторка

➡️ Людмила Гриценко – адвокатка, громадська діячка (участь уточнюється)

➡️ Анна Свіровська – сексолог

➡️ Олександра Яновська – д.ю.н., суддя Верховного Суду

➡️ Катерина Ходгсон бізнес-психологиня, к.е.н, Заслужена економістка України, співвласниця мережі інноваційних коворкінгів HUB 4.0 (Україна) та платформ Biohacking Congress и ProHealth HUB (UK)

➡️ Надія Васильєва ідейна лідерка проекту UNEW, засновниця Інституту Цифрової трансформації, науковиця з цифрової економіки, міжнародна менторка Vital Voices та Woman on Boards 2050

➡️ Марія Тищенко к.е.н., доцентка, гендерна експертка, громадська активістка

Дякуємо  організаторам, модераторам та спікерам, а також учасникам дискусій  за такий цікавий та інформативний захід! До нових зустрічей!