Дискусія «Судова система в Україні: експертний погляд»02 Грудня 2021р.

2 грудня студенти 2-3 курсів Юридичного інституту прийняли участь у дискусії «Судова система в Україні: експертний погляд» за організації Бондаренко Є.І. та кафедри конституційного та кримінального права.

У заході взяли участь Анна Адамська-Галлант, головна міжнародна експертка з питань судової реформи Проєкту ЄС «Право-Justice» та Поліна Лі, головна національнаекспертка з питань судової реформи Проєкту ЄС «Право-Justice».

Разом з експертками студенти обговорили сучасний стан судової системи, перспективи судової реформи та труднощі під час змін, серед них, зокрема, маніпуляції з боку ЗМІ, що стає підґрунтям низької довіри громадян до судової влади. Важливим моментом зустрічі стали й практичні поради студентам-правникам.

Дякуємо експерткам за щиру та відверту розмову, відповіді на складні питання та відкритість до співпраці.