Юридичний інститут

Проєкти

Кафедра плідно співпрацює з учасниками проєкту «Я МАЮ ПРАВО!», залучаючи студентів до участі у заходах та подіях, що відбуваються в межах Проєкту.

Картинки по запросу я маю право

Про Проєкт

Загальнонаціональний правопросвітницький проєкт «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Мета Проєкту – підвищення юридичної грамотності українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Проєкт направлено не лише на інформування громадян про їхні права, а й на навчання, тобто як ці права захищати. Даються чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. Доводиться, що держава може бути партнером.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проєкту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.