Пакет 1 “ПОГЛИБЛЕНЕ ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ”АНОТАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ Поглиблене вивчення англійської мови
Загальною метою курсу є підготовка студентів до ефективної комунікації в академічному та професійному середовищі. Навчання англійської мови здійснюється на міждисциплінарній інтегративній основі. Навчальний процес побудовано на професійно-значущому змістовому матеріалі спеціальних дисциплін, що становлять основу підготовки майбутніх юристів.
Згідно з вимогами освітньо-професійної програми студенти повинні: знати: – лінгвокраїнознавчі реалії країни, мова якої вивчається: професійні терміни і поняття; – стійкі словосполучення, які трапляються в текстах; – основні значення деяких службових слів та їх багатозначність; – засади і доктрини міжнародного публічного права, а також змісту основних міжнародно-правових інститутів; - основи права Європейського Союзу. уміти: - спілкуватися іноземною мовою як усно, так і письмово, у тому числі у професійній сфері; – читати та розуміти оригінальні тексти зі спеціальності; – працювати з різного виду словниками; – читати про себе з метою одержання основної інформації з нових текстів спеціальної та загальної тематики; – вести дискусії на теми, передбачені програмою; – правильно застосовувати лексику тем у реальних ситуаціях, вести бесіди на професійну тематику; – аналізувати інформацію з національних і міжнародних джерел, оцінювати її достовірність;
– використовувати сучасні інформаційні технології і бази даних; – давати чіткі, систематично розгорнуті описи широкого ряду предметів, які стосуються кола професійних інтересів, – презентувати інформацію та готувати публічні виступи з широкої низки питань у професійної сфері; – писати детальні професійні тексти і документи у межах галузевих питань та сфери своїх професійних інтересів, узагальнюючи і оцінюючи інформацію та наводячи аргументи; – розуміти зміст професійного мовлення (живе або в запису). компетентності, сформовані під час вивчення навчальної дисципліни:
Лексична компетентність
Лексична компетенція складається із лексичних та граматичних елементів. На вибір лексичних елементів впливають академічні та/або професійні сфери і ситуації, в яких вони мають вживатися. Студенти повинні:
Граматична компетентність
Граматична компетенція як вміння користуватися граматичними ресурсами мови розглядається як цілісний механізм виконання комунікативних завдань в рамках даної ситуації. Студенти повинні:
Tense Review. Present and Past Tenses. Type of Questions. Tense review. Future Tenses (Plans and Predictions). Ways of Expressing the Future. Zero and First Conditionals. Second and Third Conditionals/Wishes/Unreal Past. Mixed Conditionals. Indirect Speech. The Sequence of Tenses. Verb Patterns Gerund and Infinitive. Complex Object/Subject. Defining and Non-defining Relative Clauses. Participles. Active vs. Passive Modal Auxiliary Verbs (Present, Future and Past) Revision. Question Tags. Polite Request
Остання редакція: 23.03.25 |