ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 30.03.2022 р.06 Квітня 2022р.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту

«Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 30.03.2022 р.

Всього членів Вченої ради – 31

Присутні – 26

Головуючий – голова Вченої ради Людмила МІХНЕВИЧ

Секретар Вченої ради – Олена ЛІТОШЕНКО

Онлайн засідання розпочалося о 11.00, закінчилося о 11.55

Результати:

1. Заслухана інформація голови Вченої ради, д.ю.н., доцента Людмили МІХНЕВИЧ про контроль виконання рішень Вченої ради Юридичного інституту від 21.02.2022 р.

2. Внесено зміни до Регламенту Вченої ради Юридичного інституту, прийнявши його у новій редакції (одноголосно).

3. Проведена атестація аспірантів Юридичного інституту (одноголосно).

4. Затверджено звіт кафедри адміністративного та фінансового права про виконання науково-дослідної теми «Формування оптимальної моделі залучення засуджених до праці» (одноголосно).

5. Зараховано як підвищення кваліфікації проходження старшим викладачем кафедри цивільного та трудового права Кравець Наталією Іванівною закордонного наукового стажування з 24 січня по 04 березня 2022 року в Інституті Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці (IIASC) на базі Вищого Семінаріуму Духовного університету UKSW у м. Варшава (Польща) в рамках освітнього проекту ІМАНС на тему «Академічна доброчесність», в обсязі 6 кредитів (180 годин) (одноголосно).