Інформаційне повідомлення вересень 201922 Жовтня 2019р.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту

«Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 26.09.2019

Всього членів Вченої ради – 36

Присутні – 25

Головуючий – Голова Вченої ради Л. В. Міхневич

Секретар Вченої ради – О. С. Літошенко

Засідання розпочалося о 14.30, закінчилося о 15.50

Результати:

1. Повідомлено про зміни складу Вченої ради Юридичного інституту

зі складу Вченої ради виведені:

1. Риндюк Віра Іванівна, професор кафедри теорії та історії права, кандидат юридичних наук, доцент;

2. Коржевська Наталія Володимирівна, фахівець 2 категорії з організації навчального процесу;

до складу Вченої ради введені:

1. Мошковська Любов Василівна, фахівець 2 категорії з організації навчального процесу.

2. Заслухана інформація директора Юридичного інституту, д.ю.н., професора А. М. Колодія про результати вступної кампанії на освітні програми Юридичного інституту.

3. Визнано, що профорієнтаційна робота 2018/2019 навчального року в Юридичному інституті була проведена на задовільному рівні (одноголосно).

4. Визнано, що літня екзаменаційна сесія 2018/2019 навчального року на денній формі навчання була проведена на задовільному рівні (одноголосно).

5. Атестовані наступні аспіранти 1-го року навчання за спеціальністю 081 «Право» та переведено їх на другий рік навчання:

• Поливач Євгеній Юрійович;

• Мельник-Лимонченко Оксана Рухулаївна;

• Лимонченко Максим Сергійович;

• Цятковська Альбіна Миколаївна.

Атестовані наступні аспіранти 2-го року навчання за спеціальністю 081 «Право» та переведено їх на третій рік навчання:

• Красуцький Віталій Віталійович;

• Рябчинська Анастасія Олександрівна;

• Атаманчук Людмила Романівна;

• Комарницький Денис Сергійович;

• Зелений Михайло Олександрович.

Атестовані наступні аспіранти 3-го року навчання за спеціальністю 081 «Право» та переведено їх на четвертий рік навчання:

• Краснікова Марина Олександрівна;

• Назарчук Оксана Михайлівна;

• Мілович Предраг (одноголосно).

6. Взято до відома та виконання «Пам’ятку запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням в Університеті» (одноголосно).

7. Затверджено план роботи Вченої ради Юридичного інституту на 2019-2020 навчальний рік (одноголосно).

8. Прийнято за основу проект плану наукових заходів на 2019−2020 навчальний рік.

Запроваджено практику контролю виконання рішень Вченої ради Юридичного інституту (одноголосно).

9. Затверджено конкурсну комісію з переведення студентів на вакантні місця навчання за державним замовленням у такому складі:

Колодій А. М., директор Юридичного інституту, д.ю.н., професор – голова комісії;

Члени комісії:

Кожура Л. О. – заступник директора Юридичного інституту, к.ю.н., доцент;

Задерейко С. Ю. – старший викладач кафедри кримінального права та процесу;

Пастух А. Т. – голова профбюро студентів і аспірантів;

Марущак С. В. – голова САР Юридичного інституту.

(одноголосно).

10. Схвалено рукопис монографії «Угода про асоціацію України з ЄС як основа розвитку її національного законодавства», підготовленої авторським колективом Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» (усього 45 співавторів) за загальною редакцією д.ю.н., професора Кузьменко Оксани Володимирівни, загальним обсягом 25 д.а. та подано її до Вченої ради Університету для рекомендації до друку (одноголосно).

11. Рекомендовано до друку монографію «Кримінально-правова характеристика підкупу службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми; історичний, зарубіжний та вітчизняний досвід», підготовлену доцентом кафедри кримінального права та процесу, к.ю.н., доцентом Олійник Оленою Сергіївною та к.ю.н., адвокатом Бабіковим Олександром Петровичем, загальним обсягом 9 д.а.