ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 26.08.2022 р.01 Вересня 2022р.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту

«Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 26.08.2022 р.

Всього членів Вченої ради – 31

Присутні – 23

Головуючий – голова Вченої ради Людмила МІХНЕВИЧ

Секретар Вченої ради – Олена ЛІТОШЕНКО

Онлайн засідання розпочалося о 13.00, закінчилося о 13.40

Результати:

1. Заслухана інформація голови Вченої ради, д.ю.н., доцента Людмили МІХНЕВИЧ про контроль виконання рішень Вченої ради Юридичного інституту від 27.06.2022 р.

2. Погоджено проєкт нової редакції освітньо-професійної програми «Правознавство» та внесення змін до відповідних навчальних планів підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 081 «Право» галузі знань 08 «Право» та передано на затвердження Вченою радою Університету (одноголосно).

3. Погоджено проєкт освітньо-професійної програми «Право громадської та політичної діяльності» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 081 «Право» галузі знань 08 «Право» та відповідний навчальний план та передано на затвердження Вченою радою Університету (одноголосно).

4. Внесено зміни до складу проєктної групи освітньо-професійної програми «Право громадської та політичної діяльності» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 081 «Право» галузі знань 08 «Право», погоджено такий склад проєктної групи:

Керівник проєктної групи (гарант) освітньо-професійної програми:

Рижук Юлія Миколаївна, кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри конституційного та кримінального права ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана».

Члени проектної групи:

Задерейко Світлана Юріївна, кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного та кримінального права ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» та передано на затвердження Вченою радою Університету (одноголосно).

5. Зараховано як підвищення кваліфікації кандидата юридичних наук, доцента кафедри адміністративного та фінансового права Шевченко Любові Василівни проходження всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації за програмою «Освітній процес в умовах воєнного стану в Україні», Національний університет «Одеська юридична академія» Центр українсько-європейського наукового співробітництва (навчальне навантаження становить 180 годин – 6 кредитів ЄКТС), з 03.05.2022 р. – 13.06.2022 р. (одноголосно).