Інформаційне повідомлення від 21.10.201913 Листопада 2019р.

Всього членів Вченої ради – 35

Присутні – 26

Головуючий – Голова Вченої ради Л. В. Міхневич

Секретар Вченої ради – О. С. Літошенко

Засідання розпочалося о 14.45, закінчилося о 15.45

Результати:

1. Повідомлено про зміни складу Вченої ради Юридичного інституту

зі складу Вченої ради виведена:

1. Ярошенко Ірина Станіславівна, професор кафедри цивільного та трудового права, кандидат юридичних наук, доцент;

у складі Вченої ради замінені:

1. Задерейко Світлана Юріївна, старший викладач кафедри кримінального права та процесу, як член Вченої ради за посадою (керівник виборного органу Первинної профспілкової організації Юридичного інституту) на члена Вченої ради за посадою (заступник директора Юридичного інституту);

2. Пастух Анастасія Тарасівна, студентка 3 курсу Юридичного інституту, як член Вченої ради, обраний від студентів (в.о. голови профбюро студентів та аспірантів Юридичного інституту), на члена Вченої ради за посадою (голова профбюро студентів та аспірантів Юридичного інституту).

2. Заслухана інформація Голови Вченої ради, к.ю.н., доцента Л. В. Міхневич про контроль виконання рішень Вченої ради Юридичного інституту від 26.09.2019 р.

3. Визнано, що літня екзаменаційна сесія 2018/2019 навчального року на денній формі навчання була проведена на задовільному рівні (На виконання п. 2 Ухвали Вченої ради КНЕУ «Про успішність навчання та професійну підготовку студентів Університету у 2018/2019 навчальному році та завдання на 2019/2020 навчальний рік» від 30.09.2019 р.) (одноголосно).

4. Вирішено розпочати підготовку до зимової екзаменаційної сесії (На виконання п. 4 Ухвали Вченої ради КНЕУ «Про успішність навчання та професійну підготовку студентів Університету у 2018/2019 навчальному році та завдання на 2019/2020 навчальний рік» від 30.09.2019 р.) (одноголосно).

5. Визнано роботу кураторів студентських академічних груп Юридичного інституту задовільною (одноголосно).

6. Обгрунтоване клопотання перед Вченою радою ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» про збереження освітньої програми (спеціалізації) «Право національної безпеки» в Правилах прийому в Університет у 2020 році (одноголосно).