ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 21.02.2022 р.06 Квітня 2022р.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту

«Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 21.02.2022 р.

Всього членів Вченої ради – 31

Присутні – 26

Головуючий – голова Вченої ради Людмила МІХНЕВИЧ

Секретар Вченої ради – Олена ЛІТОШЕНКО

Онлайн засідання розпочалося о 16.00, закінчилося о 17.15

Результати:

1. Заслухана інформація голови Вченої ради, д.ю.н., доцента Людмили МІХНЕВИЧ про контроль виконання рішень Вченої ради Юридичного інституту від 31.01.2022 р.

2. Визнано, що забезпечення науково-педагогічними працівниками кафедри підприємницького та корпоративного права вимог Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності щодо професійної та наукової активності викладачів здійснюється на належному рівні (одноголосно).

3. Визнано використання сучасних освітніх методик формування у студентів ОПП «Приватне право» прикладних фахових компетентностей таким, що здійснюється на належному рівні (одноголосно).

4. Визнано роботу кафедри цивільного та трудового права у сфері викладання приватно-правових дисциплін такою, що здійснюється на належному рівні (одноголосно).

5. Визнано, що освітньо-професійна програма «Міжнародне право» реалізується належним чином, її подальше удосконалення і розширення відповідають інтересам стратегії розвитку Юридичного інституту (одноголосно).

6. Визнати стан викладання іноземних мов в Юридичному інституті таким, що здійснюється на належному рівні (одноголосно).