Вручення дипломів07 Липня 2023р.

Добрий день, шановні наші здобувачі 4 курсу😊

ЦЕЙ ДЕНЬ НАСТАВ 🤗👩‍🎓👨‍🎓

11 липня 2023 року, о 10.00 годині,  в 414 аудиторії 5 корпусу відбудеться вручення дипломів здобувачам денної та заочної форм навчання 4 курсу 📜📃.

✅️Отримати диплом можна особисто, закривши обхідний лист.

✅️ Якщо ви не зможете бути присутнім в день вручення, не хвилюйтеся, ваші дипломи чекатимуть на вас в дирекції так довго, як це потрібно 😊

✅️ Якщо ви знаходитесь за кордоном, ваш диплом може забрати мама/тато, брат/сестра, дідусь/бабуся.

Для цього ви маєте написати заяву у довільній формі на ім'я директора юридичного інституту з проханням віддати диплом особі (вказати ПІП особи, її паспортні дані) і відправити таку заяву на офіційну пошту дирекції (ui@kneu.edu.ua).

Зазначена в заяві особа прийде в дирекцію (кабінети 309 або 318 5 корпусу) з паспортом (ID карткою) і зможе отримати диплом за вас.

На вручення дипломів з радістю чекаємо вас, ваших батьків, близьких вам людей 😊