СТУДЕНТСЬКИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ "ЗНИЩЕННЯ КАХОВСЬКОГО ВОДОСХОВИЩА ЯК ЕКОЛОГІЧНИЙ ЗЛОЧИН РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ: ПРОБЛЕМИ ТА ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ".03 Травня 2024р.

Запрошуємо студентів та викладачів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана прийняти участь у заході, який відбудеться 6 травня 2024 року о 16:00.
Цей захід — міжкафедральний студентський круглий стіл, приурочений до важливої теми: "Знищення Каховського водосховища як екологічний злочин Російської Федерації: проблеми та шляхи вирішення".
Організаторами заходу виступили кафедра приватного права та кафедра іноземних мов Юридичного Інституту КНЕУ. Мета круглого столу — обговорити та висвітлити проблему знищення водосховища та його наслідки, зокрема в контексті екологічного правопорушення.

Робочими мовами заходу будуть українська та англійська, щоб забезпечити максимальну доступність для учасників з різних кафедр та факультетів.

На круглий стіл запрошуються всі зацікавлені студенти та викладачі, які цікавляться проблемами екології, правознавства та міжнародних відносин. Участь у заході — це можливість обговорити актуальну тему з відомими експертами, обмінятися думками та долучитися до пошуку конструктивних рішень.

Для реєстрації на участь у круглому столі, будь ласка, звертайтесь до організаторів за контактною інформацією, що наведена на сайті кафедр організаторів.

Не пропустіть можливість прийняти участь у важливому обговоренні та сприяти змінам на краще у сфері охорони довкілля та правовідносин!