Китайська мова в моєму житті15 Травня 2023р.

05.05.2023р. студентка групи МБ 303 факультету «Міжнародна економіка і менеджмент»  КНЕУ ім.В.Гетьмана Валерія Староватова у якості спікера взяла участь у Тематичній навчальній конференції з синхронним перекладом, темою якої було обрано: «Китайська мова в моєму житті».

У якості експертів в конференції взяли участь провідні китаєзнавці України:
1. Чуйко Кирило - перекладач китайської мови, член української асоціації китаєзнавців, автор курсів синхронного перекладу з китайської мови, переможець Всесвітнього конкурсу знавців китайської мови «Китайський міст 2013 року».
2. Ірина Іллійчук – перекладачка китайської мови, членкиня Української асоціації китаєзнавців, доцентка кафедри загального та германського мовознавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, фіналістка конкурсу "Китайський міст" в Україні, ведуча телевізійної програми "Весела китайська" на CCTV-4 (Китай).
3. Дун Сюесун - викладачка кафедри китайської філології КНЛУ, викладачка Інституту Конфуція КНЛУ, перекладачка китайської мови.
4. Ольга Ющенко – перекладачка (китайська, англійська, італійська, іспанська, кантонська) з досвідом близько 20 років.
5. Ан Дон - викладач кафедри китайської філології КНЛУ, викладач Інституту Конфуція КНЛУ, перекладач китайської мови.
6. Олександра Стрижак – членкиня Української асоціації китаєзнавців, перекладач китайської мови з досвідом роботи перекладачем в Посольстві КНР в Україні, аспірантка Уніерситету Цінхуа.

Валерія працювала у команді зі студентом 4 курсу КНЛУ Михайлом Савченко. Валерія підготувала доповідь на тему: "Роль китайської мови у моєму житті", в якій розповіла про свій вибір, пов’язаний з вивченням китайської мови в КНЕУ, про те, як цей вибір вплинув на її життя і про свої сподівання, пов’язані з далеким і загадковим Китаєм.

Вітаємо Валерію і бажаємо подальших успіхів у професії і у вивченні китайської мови!