Юридичний інститут

Міжкафедральний круглий стіл на тему: «Реформування інституту юридичної відповідальності: історія, сучасність, перспективи»13 Грудня 2018р.

    10 грудня 2018 року в межах заходів, запланованих Юридичним інститутом у 2018 році до Всеукраїнського «Тижня права», кафедрою фінансового права спільно з кафедрою кримінального права та процесу було організовано та проведено  міжкафедральний круглий стіл на тему «Реформування інституту юридичної відповідальності: історія, сучасність, перспективи».

    Метою даного наукового заходу було обговорення питань становлення та розвитку інституту юридичної відповідальності в сфері публічної фінансової діяльності, доцільність виокремлення фінансово-правової відповідальності серед інших видів юридичної відповідальності, актуальних змін щодо застосування кримінальної відповідальності, в тому числі за фінансові правопорушення.

      Під час круглого столу обговорювались питання декриміналізації окремих статей Кримінального кодексу України, проблемні аспекти практики застосування юридичної відповідальності за нецільове використання бюджетних коштів, при вчиненні податкових правопорушень, правопорушень у сфері грошового обігу тощо.

    Участь у міжкафедральному круглому столі прийняли студенти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, студенти другого (магістерського) рівня вищої освіти, аспіранти Юридичного інституту, а також науково-педагогічні працівники кафедри фінансового права та кафедри кримінального права та процесу.

    Висловлюємо вдячність усім учасникам міжкафедрального круглого столу за плідну підготовку та активну участь у обговоренні, і запрошуємо до майбутніх наукових заходів, які плануються кафедрою фінансового права.

Старший викладач кафедри фінансового права,

Богдан Б. В.