Результати Платформи 89-ї щорічної студентської наукової конференції25 Травня 2022р.

24 травня 2022 року в Юридичному інституті ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» в рамках 89-ї щорічної студентської наукової конференції за назвою «Інноваційні ідеї та проєкти для економічного відродження України» під керівництвом завідувача кафедри адміністративного та фінансового права д.ю.н., професора О. В. Кузьменко відбулось засідання Платформи «Публічно-правове регулювання фінансової системи України: сучасність, перспективи».

В науковому заході, який було проведено через онлайн-сервіс ZOOM, прийняли активну участь здобувачі першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівня вищої освіти денної форми навчання та науково-педагогічні працівники кафедри, а заплановані Програмою заходу тези висвітлено представниками всіх навчальних курсів – з 1 по 5.

Під час засідання Платформи обговорювались актуальні питання, зокрема щодо: організації освітнього процесу під час воєнного стану; особливостей проведення податкових перевірок та відповідальності платників податків в умовах воєнного стану в Україні; здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на окупованих територіях; перспектив післявоєнної економічної відбудови; проблем передавання заморожених активів країни-окупанта; засобів міжнародної допомоги Україні в подоланні російської агресії; регулювання віртуальних криптовалютних активів; перспектив зміцнення культурного розвитку України.

Модератором Платформи та присутніми науково-педагогічними працівниками кафедри адміністративного та фінансового права відмічено особливу актуальність проведених досліджень в умовах оголошеного воєнного стану, високий рівень підготовки студентів, обґрунтованість озвучених авторських позицій та запропонованих шляхів вирішення досліджуваних питань.

Тези всіх студентів-учасників кафедрою одностайно включені до Збірника тез доповідей студентів, який по завершенню періоду проведення конференції розміщено на google-диску, посилання на який представлено на сайті Університету.

Науково-педагогічний склад кафедри адміністративного та фінансового права висловлює щиру вдячність усім учасникам засідання Платформи за проявлену зацікавленість до даного наукового заходу, виявлену активну участь в обговоренні, та запрошує до майбутніх наукових заходів кафедри.

Старший викладач кафедри

адміністративного та фінансового права,