Про участь викладачів кафедри у наукових конференціях10 Червня 2022р.

Викладачі кафедри активно приймають участь у наукових заходах, так наприкінці травня, напочатку червня професор кафедри адміністративного та фінансового права Волкова  Ю.А. виступила з доповідями на науково-практичній конференції "Наукова весна" у м. Дніпрі, на міжнародній науково-практичній конференції  "Державна політика щодо протидії торгівля людьми і незаконній міграції в умовах воєнного або надзвичайного стану" у м. Львові, на міжнародній науковій конференції "Obywatel w centrum działań e-administracji w Unii Europejskiej" м. Краків, на VII ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФОРУМ „ПОЛЬЩА ТА УКРАЇНА В СУЧАСНІЙ ЄВРОПІ - міжкультурний діалог - роль національних меншин - виклики та загрози” мм. Olsztyn, Львів.