Зустріч Всеволода Ченцова, Представника України при ЄС та Євратом зі студентами ЮІ КНЕУ ім. В.Гетьмана09 Червня 2023р.

8 червня 2023 р. за сприяння кафедри публічного та міжнародного права відбулася зустріч Всеволода Ченцова, Представника України при Європейському Союзі та Європейському співтоваристві з атомної енергії зі студентами Юридичного інституту Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана

Звертаючись до учасників заходу, Всеволод Ченцов наголосив на важливості євроінтеграційних процесів та складному шляху, який зараз долає українське суспільство, захищаючи свою незалежність та прагнення демократичного розвитку.

Під час зустрічі  разом із високим гостем студенти та викладачі ЮІ змогли обговорити євроінтеграційні перспективи України та виклики, які постали перед нашою державою у часи війни, особливості налагодження дипломатичного діалогу із різними країнами ЄС та реакцію Євросоюзу й допомогу Україні у зв’язку із підривом дамби Каховської ГЕС.

Особливо цікавили студентів питання економічного співробітництва та політичного діалогу щодо отримання Україною військової допомоги від держав-членів ЄС, а також перспектив допомоги у післявоєнній відбудові країни.

Дякуємо пану Послу за зустріч та відверту розмову!