Профорієнтаційна зустріч із учнями Гімназії «Міленіум» № 318 м. Києва04 Червня 2023р.

2 червня 2023 року кафедрою публічного та міжнародного  права ЮІ Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана спільно з кафедрою кримінального права Національної академії внутрішніх справ для учнів Гімназії «Міленіум» № 318 проведено профорієнтаційний захід на актуальні теми: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх» та «Булінг в освітньому середовищі».
У профорієнтаційному заході взяли участь: професор кафедри публічного та міжнародного права, к.ю.н., доцент Рощина Інна Олександрівна та професор кафедри кримінального права, к.ю.н., професор Кришевич Ольга Володимирівна, а також представники адміністрації гімназії та учні.
Під час лекції учні дізналися про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, про заходи кримінально-правового характеру, які застосовуються як до неповнолітніх так і до осіб, що не досягли віку з якого настає кримінальна відповідальність. Також, були розглянуті такі актуальні  питання: що стає причиною булінгу в закладах освіти, хто може стати жертвою булінгу та як протидіяти булінгу.
На завершення зустрічі Рощина І. О. та Кришевич О. В. відповіли на питання учнів ліцею.