Юридичний інститут

Міжнародна науково-практична конференція «Вороновські читання: судовий прецедент – джерело права або приклад правозастосування».12 Листопада 2019р.

     Захід, який проводиться 4 рік поспіль, уже став традиційним на теренах України і кожного року проходить у одному із міст України, яке пов’язане із життям та діяльністю Лідії Костянтинівни Воронової, на честь якої і заснована Конференція. Цього року захід проходив в Університеті державної фіскальної служби України (м. Ірпінь) за участі науковців, представників судових, а також інших органів державної влади з Австрії, Болгарії, Греції, Казахстану, Киргизстану, Латвії, Німеччини, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану та України.

   

 Участь у заході від кафедри фінансового права Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» взяли завідувач кафедри д.ю.н., професор Дмитренко Е.С., доцент кафедри к.ю.н., доцент Борець Л.В., доцент кафедри к.ю.н., доцент Пожидаєва М.А. 

     Під час Конференції науково-педагогічні працівники кафедри фінансового права взяли участь в обговоренні актуальних проблем судового розгляду спорів, що виникають у процесі здійснення публічної фінансової діяльності, впливу прийнятих судовими органами актів на порядок реалізації учасниками правових відносин у цій сфері своїх прав та  обов’язків.

     За результатами проведення Конференції вийде збірка статей та тез доповідей.