Круглий стіл на тему «Роль юридичних клінік у вирішенні актуальних проблем різних галузей права»22 Травня 2014р.

Гостями заходу стали юридичної клініки «Фенікс» Київського університету права НАН України  , студенти-курсанти юридичної клініки при юридичному факультеті Інституту кримінально-виконавчої служби.

Куратор Юридичної клініки «Соціальна справедливість» - заступник декана Шереметьєва О. Ю. привітала учасників заходу та ознайомила гостей із історією заснування нашої юридичної клініки.

Під час круглого столу обговорювалися наступні питання:
1. Практика вирішення трудових спорів у контексті діяльності юридичних клінік (Гузеват М. О. , керівник ЮК «Фенікс» КУП НАУ)
2. Практика вирішення кримінальних спорів у діяльності юридичних клінік (Нитка Святослав, курсант юридичного факультету Інституту кримінально-виконавчої служби)

3. Проблеми фінансового забезпечення юридичних клінік (Ботнарь Яна, курсантка юридичного факультету Інституту кримінально-виконавчої служби)

4. Вирішення питань цивільного судочинства юридичними клініками України (Петрушка Ярослав, курсант юридичного факультету Інституту кримінально-виконавчої служби)

5. Правове регулювання захисту персональних даних клієнтів юридичних клінік (Бриль Павло, студент 5 курсу курсу юридичного факультету КНЕУ)

6. Формування та розвиток системи безоплатної правової допомоги (Фадєєв Андрій, студент 5 курсу курсу юридичного факультету КНЕУ)

7. Досвід юридичної клініки «Соціальна справедливість» у вирішенні актуальних проблем вітчизняного законодавства (Коломієць-Людвіг Євгенія Павлівна, керівник ЮК «Соціальна справедливість»)

Після офіційної частини круглого столу студенти продовжили спілкування та обмін враженнями за кавою.