Міжнародний круглий стіл18 Листопада 2015р.

ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

Національний університет «Києво-Могилянська академія»

Національний університет біоресурсів і природокористування

ЗАПРОШУЮТЬ

взяти участь у роботі міжнародного круглого столу

Територіальна цілісність України: проблеми та рішення”,

який відбудеться

11 грудня 2015 року, 11:00

за адресою: 03680, Україна, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1 (конференц-зал)

РЕЄСТРАЦІЯ

Тематичні напрямидискусії:

Міжнародні аспекти територіальної цілісності України.

Національна безпека та національні інтереси України в сучасній геополітичній ситуації.

Загрози і виклики територіальній цілісності та непорушності кордонів України.

Забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України.

Санкції проти РФ після анексії Криму.

Регламент роботи:

10:30 −10:55 – реєстрація учасників круглого столу;

11:00 – 14:00 − виступи доповідачів, загальна дискусія;

14:00 – 15:00 – неформальна зустріч.

Контакти: law@kneu.edu.ua

Організаційний комітет:

Голова:

Солдатенко О. В.– д.ю.н., професор, декан юридичного факультету ДВНЗ КНЕУ ім. В. Гетьмана;

Заступники голови:

Петров Р. А.– д.ю.н., завідувач кафедри міжнародного права і спеціальних правових наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»;

Курило В. І.– д.ю.н., професор, проректор Національного університету біоресурсів і природокористуванняУкраїни;

Мачуський В. В.– к.ю.н., заступник декана юридичного факультету ДВНЗ КНЕУ ім. В. Гетьмана.

Увага! Участь в КРУГЛОМУ СТОЛІ  безкоштовна

Для участі в КРУГЛОМУ СТОЛІ до 8 грудня  2015 року:

достатньо зареєструватись як учасник круглого столу: Реєстрація

за бажанням подати тези доповіді (презентацію доповіді) за адресою: law@kneu.edu.ua

Наданням заявки на участь в КРУГЛОМУ СТОЛІ автори висловлюють згоду на публікацію статті в мережі Інтернет. Роботи друкуються в авторській редакції. Передрук матеріалів можливий лише зі згоди автора.

Тези доповідей будуть розміщуватися на сайті КРУГЛОГО СТОЛУ по мірі надходження матеріалів до оргкомітету.

Програму КРУГЛОГО СТОЛУ, збірник тез доповідей буде видано в електронному вигляді та розміщено на сайті КРУГЛОГО СТОЛУ.

Кожен із учасників КРУГЛОГО СТОЛУ за замовленням зможе отримати сертифікат учасника конференції у вигляді файлу в форматі PDF.

Подання тез доповідей студентами страших курсів можливе за умови одночасного подання рецензії на доповідь кандидата наук в форматі PDF.

Тези доповіді виконують українською, російською або англійською мовами обсягом  до 3,0 сторінки формату А4; відстань між рядками – один інтервал комп’ютерного стандарту, шрифт Times Roman, кегель 12; поля: верхнє, нижнє, праворуч – 20 мм, ліворуч – 25 мм. Середня кількість знаків у рядку – 65, кількість рядків на одній сторінці – до 45.

Перший рядок: Прізвище та ініціали автора, вирівнювання за правим краєм, текст напівжирним курсивом. Другий рядок: Назва доповіді, вирівнювання по середині, текст напівжирним шрифтом, усі великі літери. Далі – текст доповіді.

Внизу сторінки необхідно надати інформацію про автора: ПІБ (повністю, курсивом), науковий ступінь, наукове звання, посада, місце роботи, телефон, електронна адреса.

Приклад:

Переможенко В.Б.

ІСТОРИЧНІ СТЕРЕОТИПИ І ТРАДИЦІЙНІ ЗАСОБИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ В УКРАЇНО-РОСІЙСЬКИХ ВІДНОСИНАХ

Текст доповіді...

Переможенко Вікторія Борисівна,
доцент кафедри теорії та історії держави і права ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
тел.: 38(097)2607503,
e-mail: prm_vik@ukr.net