9-10 квітня в КНЕУ відбудеться Модель ООН 201609 Квітня 2016р.

9-10 квітня 2016 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Модель ООН 2016» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Представництва ООН в Україні.

Модель Організація Об’єднаних Націй - Всеукраїнська науково-практична студентська конференція, в якій імітується засідання різних органів систем ООН, учасники якої виступають у ролі дипломатів і представляють різні країни, беруть участь в обговоренні поточних питань, котрі стоять на порядку денному ООН.

Цілі конференції «Модель ООН 2016» для студентів:

- розвивати у студентів широкий світогляд, стимулюючи прагнення до мирного вирішення світових проблем та знаходження консенсусу;

- формувати у делегатів лідерські, політичні, комунікативні, та соціальні компетентності;

- підвищити обізнаність молоді щодо питань, які стоять на порядку денному;

- сприяти зацікавленості в діяльності ООН та інших міжнародних організацій, підвищувати обізнаність студентів з міжнародних проблеми шляхом залучення до роботи в конференції представників посольств, міжнародних та дипломатичних організацій.

Учасники матимуть нагоду висловити власну думку з приводу найактуальніших проблем світу та відчути себе у ролі делегата певної держави.

У програмі конференції будуть розглянуті питання:

Рада Безпеки - Ісламська Держава як новий та найбільш небезпечний формат діяльності терористичних організацій (робоча мова-російська)

Комітет з економічних та фінансових питань - Вплив тіньової економіки на розвиток країн (робоча мова-українська)

Комітет з правових питань - Питання суверенітету та обов'язків держав (робоча мова-українська)

Комітет з бюджетних питань - Розподіл бюджету на підтримку країн, приймаючих емігрантів (робоча мова- англійська)

Комітет з роззброєння та міжнародної безпеки - Міжнародна кібербезпека (робоча мова-українська)

ЮНЕСКО- Захист об'єктів всесвітньої спадщини в зонах конфліктів (робоча мова - українська)

Реєстрація розпочинається з 10 лютого і триватиме по 9 березня 2016 року.

Модель ООН 2016 відбудеться у конференц-залі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Детальніша інформація щодо заходу та робочі матеріали будуть розміщені за посиланням:

Організаційний комітет конференції

студентка третього курсу факультету маркетингу ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» - Хома Вікторія  (095-336-19-93)

помічник ректора ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» - Якубчик Олеся – (044-371-61-12)

помічник Першого заступника Міністра освіти і науки України – Криворучко Ольга (044-481-32-87)