Конкурс наукових робіт (есе) для студентів КНЕУ «Sense of justice»27 Жовтня 2016р.

2 листопада 2016 р. стартує Конкурс наукових робіт (есе) для студентів КНЕУ «Sense of justice». Організаторами конкурсу є юридичний факультет КНЕУ, «Юридична Газета», видавництво “Юстініан”. Головним партнером Конкурсу цього року є юридична фірма «Астерс».

На конкурс приймаються оригінальні індивідуальні наукові роботи (есе) студентів КНЕУ українською мовою, які раніше не були представлені на Конкурс і не публікувалися.

Учасники конкурсу можуть присвятити роботу (есе) будь-якій темі, що відповідає таким загальним напрямам Конкурсу:

Історія держави і права України;

Правова культура і громадянське суспільство;

Правове регулювання підприємницької діяльності;

Право Європейського Союзу;

Загальне право (CommonLaw);

Права людини;

Захист прав внутрішньо переміщених осіб в Україні;

Міжнародно-правовий захист інтересів України та ін.

Для участі у Конкурсі слід заповнити реєстраційну форму учасника: https://goo.gl/forms/sf7QkUMm5uTHAziC2), підготувати та надіслати роботу не пізніше 20 листопада 2016 р.на електронну скриньку організаційного комітету: law@kneu.edu.uaз позначкою «Конкурс». Після оцінки надісланих учасниками конкурсних робіт та визначення авторів найкращих з них, Журі визначить фіналістів Конкурсу, що будуть запрошені для участі в очному етапі. Переможцями Конкурсу стануть троє учасників, що отримають найбільшу кількість балів в очному етапі 9 грудня 2016 р.
Положення про конкурс студентських робіт (есе) "Sense of justice".

Переможці отримають дипломи, грошові винагороди та цінні призи від організаторів та партнерів конкурсу. Всі фіналісти Конкурсу отримають дипломи учасників та заохочувальні призи. Призовий фонд конкурсу складають: стажування в юридичній фірмі «Астерс», участь в сесії правничої школи «ЕВА-Asters LegalSchool» в березні 2017 р., майстер-клас від юристів «Астерс», стажування в юридичних фірмах «GOLaw», «Leman International law group»та ін.

Найкращі студентські роботи (есе) будуть опубліковані.

Правила оформлення роботи на Конкурс:текст - формат Microsoft Word для Windows; обсяг – до 8 сторінок книжкового формату А4; поля по 20 мм; шрифт – Times New Roman; Кегль -14; інтервал між рядками – 1,5; назва файлу в електронному варіанті повинна містити прізвище автора в англійській транслітерації; обов’язковою умовою є наявність використаної літератури із посиланнями на неї в роботі; нумерація сторінок здійснюється по правому верхньому краю; формат електронного документа: Microsoft Word(не нижче версії 6.0, розширення .doc).

З усіх питань проведення Конкурсу звертатися до Голови Організаційного комітету Назаренко Олени Аркадіївни р.т. 3716123, e-mail olena-nazarenko@yandex.ru olena.nazarenko@kneu.edu.ua