Курс лекцій для викладачів і студентів юридичного факультету на тему:13 Квітня 2016р.

13, 14 і 15 квітня 2016 року для викладачів і студентів юридичного факультету буде проведено курс лекцій на тему: «Охорона та комерціалізація об’єктів права інтелектуальної власності та передача знань в університетах  і  науково-дослідних організаціях держав-членів ЄС і України»

Курс викладається в рамках співробітництва КНЕУ і Центру інтелектуальної власності та передачі технологій Національної Академії Наук України.

13, 14 та 15 квітня 2016 р. буде проведено 6 лекцій з питань комерціалізації інтелектуальної власності, зокрема, інтелектуальної власності університетів.

Лекції викладають досвідчені фахівці Тартуського університету (Естонія) та Центру інтелектуальної власності та передачі технологій НАН України.

Графік проведення лекцій:

13 квітня - 13:15 – 14:30

14 квітня - 13:15 – 14:30

15 квітня - 13:15 – 14:30

14:40 – 15:50

Місце проведення лекцій: головний корпус Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (проспект Перемоги 54/1, 301 аудиторія).

За результатами участі у курсі учасникам будуть надані сертифікати.

Для участі у курсі необхідно зареєструватися, заповнивши електронну анкету: http://goo.gl/forms/NW3m6aSc6w

Всім зареєстрованим учасникам будуть надіслані учбові матеріали.

Інформація про лекторів:

Кадрі Українскі, Prof., Ph.D.

Д-р Українскі є професором з питань науково-дослідної та інноваційної політики, заступник директора з наукової роботи Школи економіки і ділового адміністрування Тартуського університету.

Олексій Келлі, Ph.D.

Д-р Келлі є доцентом у сфері інтелектуальної власності Тартуського університету, а також експертом з питань інтелектуальної власності Європейської економічної комісії ООН, відповідає за управління правами інтелектуальної власності цифрових мовних ресурсів Університету Тарту; є експертом Міністерства економіки та комунікацій Естонії та Міністерства культури з питань охорони інтелектуальної власності та передачі знань.

Юрій Капіца, к.ю.н.

Юрій Капіца є директором Центру інтелектуальної власності та передачі технологій Національної академії наук України. Його стаж професійної діяльності включає більше 25 років в сфері комерціалізації об'єктів права інтелектуальної власності, організації стартапів і ліцензування. Академічні інтереси  – дослідження у сфері порівняльного законодавства з охорони інтелектуальної власності інтелектуальної власності Європейського Союзу та України, міжнародної та національної передачі технологій.

Відповідальна особа за проведення курсу від КНЕУ:

Доц. Білоусова Ніна Олексіївна

n.khalaim@gmail.com

Відповідальна особа від Центру інтелектуальної власності та передачі технологій НАН України:

Шахбазян Карина Суренівна

Довідки з питань проведення курсу за тел. 239-67-59 або ел. поштою: shahbazjan@nas.gov.ua