Міжнародна конференція «Принципи гендерної рівності та недискримінація як євроінтеграційні орієнтири у сфері вищої освіти» до Міжнародного дня жінок і дівчат у науці06 Березня 2023р.

14 лютого 2023 року відбулася міжнародна конференція «Принципи гендерної рівності та недискримінація як євроінтеграційні орієнтири у сфері вищої освіти» до Міжнародного дня жінок і дівчат у науці, організована ННІ «Юридичний інститут Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана» на чолі з д.ю.н., професоркою, директоркою ННІ «Юридичний інститут Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана» Людмилою КОЖУРОЮ та Радницею з рівних можливостей, різноманіття та інклюзії Гендерної платформи Відділу міжнародної академічної мобільності Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Катериною ІЛІКЧІЄВОЮ.

Конференція відкрила нові можливості продуктивної взаємодії в науковому середовищі щодо аналізу проявів гендерної дискримінації та гендерних стереотипів у сфері вищої освіти; виокремлення пріоритетних напрямів реалізації гендерної політики у сфері вищої освіти; формування гендерно-сприятливого мікроклімату в сучасних закладах вищої освіти.

Збірник матеріалів міжнародної конференції (14 лютого 2023 року)