МЕМОРАНДУМИ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО04 Листопада 2022р.

Незважаючи на напружену та непросту ситуацію в країні, ми продовжуємо підписувати меморандуми про співпрацю з провідними юридичними компаніями-практиками та громадськими організаціями.

Ми віримо в Україну, віримо в ЗСУ, в нашу ПЕРЕМОГУ, і, звичайно, в наших студентів, тому і закладаємо для них платформу, на якій студенти Юридичного інституту вже зовсім незабаром зможуть реалізовувати набуті теоретичні знання, проходити практику, брати участь у тренінгах та майстер-класах, обмінюватися досвідом та знаннями в рамках круглих столів, дізнаватися ноу-хау у практикуючих юристів та ставати кращими та затребуваними спеціалістами на ринку юридичних професій.

Отож, днями підписано:

1) меморандум з паном Романом Титикалом та його адвокатським об'єднанням;

2) меморандум з ГО "Український Альянс" в особі пана Володимира ЮРЧЕНКА та його помічника Дениса ВОЙНАЛОВИЧА.