6 квітня 2016 р. Науково-методичний семінар кафедри міжнародного та європейського права05 Квітня 2016р.

Шановні колеги,

6 ківтня 2016 р. (з 10.00 до 13.00 ауд. 353) кафедра міжнародного та європейського права запрошує всіх на науково-методичний семінар за темою: "Угода про асоціацію: новий формат відносин між Україною та ЄС". Семінар проводиться в рамках роботи над факультетською темою.

На семінарі ми маємо за мету:

1) розширити Ваші знання про Європейський Союз і його правову систему, які, сподіваємось, стануть корисними в ході роботи над колективною монографією;
2) ознайомити Вас Угодою про асоціацію та її значенням для європейського поступу України;
3) запропонувати уніфіковану "європейську" термінологію, яку будемо застосовувати в нашій монографії.