Київська Мала академія наук учнівської молоді13 Грудня 2015р.

Під час зустрічі заступник декана юридичного факультету, доцент, кандидат юридичних наук Катерина Іванівна Ілікчієва провела екскурсію та розповіла юним дослідникам про науковий потенціал і навчально-технічну базу факультету.

Нині в Україні зростає потреба у професійно зорієнтованих особистостях, здатних до творчого мислення, самостійного пошуку вирішення актуальних проблем сьогодення. Молоді науковці відділення філософії та суспільствознавства люб’язно були запрошені взяти участь у рольовій грі «Судовий розгляд матеріалів кримінального провадження», яка проводилась студентами ІІІ курсу в рамках семінарського заняття з дисципліни «Кримінально-процесуальне право», викладач Світлана Юріївна Задерейко.

Дуже цікаво та професійно було проведено інсценування. Учасники судового розгляду досить сміливо та обґрунтовано доводили свою точку зору, із виявленням глибокого, новаторського осмислення щодо шляхів вирішення проблемного питання.

Такі заходи є вельми потрібними та корисними, адже одним із основних завдань є формування особистості, розвиток здібностей, обдарувань та наукового світогляду, окреслення та інкорпорування інноваційних можливостей інтелектуального зростання учнів-членів відділення філософії та суспільствознавства.

Відділення філософії та суспільствознавства Київської Малої академії наук учнівської молоді висловлю єщиру вдячність:

Оксані Володимирівні Солдатенко, декану юридичного факультету Київського національного університету імені Вадима Гетьмана, доктору юридичнихнаук, професору, та Катерині Іванівні Ілікчієвій, заступнику декана юридичногофакультету, доценту, кандидат уюридичнихнаук, за запрошення та можливість отримання нових знань вражень та позитивних емоцій.

Оригінал

Фото.