Вчена рада юридичного факультету10 Листопада 2014р.

Проведена10 листопада 2014 року вчена рада юридичного факультету розглянула низку актуальних питань. Так, особлива увага була приділена проблемі вдосконалення впровадження англійської мови у навчальний процес (в порядку виконання Ухвали Вченої ради ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» від 25.09.2014 р. «Про євроінтеграційні акценти в міжнародних зв’язках кафедр та факультетів Університету»). Також були підведені підсумки захисту магістерських дипломних робіт в Інституті бізнес-освіти у 2014 році та сформульовано цілий ряд пропозицій спрямованих на удосконалення підготовки дипломних робіт та керівництва ними.

За результатами розгляду питання про результати наукової роботи студентів юридичного факультетубуло прийнято цілий ряд рішень по підвищенню активності та ефективності роботи студентів юридичного факультету в студентських наукових гуртках та проблемних групах.