10-11 грудня 2015 року на юридичному факультеті пройшов ІІ Благодійний ярмарок «Збережи майбутнє»17 Грудня 2015р.

Студенти представили різноманітні лоти власного виробництва – випічка, солодощі, сувенірна продукція з українською символікою, новорічні символічні подарунки, квіткові віночки, браслети, тощо. Не залишились осторонь й викладачі: Задерейко С. Ю., Рижук Ю. М., Сагайдак Ю. В., Ілікчієва К. І., Бабич Д. Р., а також декан юридичного факультету Солдатенко О. В., виставивши свої лоти – картини, мило ручної роботи, печиво, магніти з власними цитатами, hand-made прикраси, новорічні іграшки та запіканка «Настрій декана». Це були веселі та надзвичайно позитивні два дні! Ярмарок – це не тільки змога провести цікаво та смачно час, а ще й допомога людям, які цього потребують. Цього року було зібрано трохи більше дев’яти тисяч гривень, і наразі готуються подарунки в БФ «Діти веселки» в Северодонецьк, в Волонтерський центр для переселенців на вул. Фролівська 9/11 та студенту юридичного факультету – Костянтину Білошапко, який перебуває в АТО. Отож, Святий Миколайчик вже збирається у дорогу з величезною торбиною подарунків!

Слід зазначити, що це був спільний проект профбюро та студентського деканату юридичного факультету і, можна сказати, що завдяки єдності цих двох організацій, а також єдності студентів усіх курсів та викладачів факультету проект пройшов на високому рівні. Проведення ярмарку вже стало гарною традицією юридичного факультету.

PS. Добро – його не буває замало чи забагато. Добро – воно або є, або нема.