На юридичному факультеті пройшов турнір з інтелектуально­ розважальної гри «Брейн­ринг» серед студентів юридичного факультету 1­5 курсів17 Грудня 2015р.

Перемогу здобула команда студентів з 5-го курсу юридичного факультету у складі: Гнатів Богдан (капітан команди), Команський Олександр, Варшавський Денис, Лебеденко Валентин, Нагірняк Володимир та Ткачук Назар.

15 грудня 2015 року відбулася бонусна гра інтелектуально-розважальної гри «Брейн-ринг» між командою студентів-переможців-2015 року та командою викладачів. Перемогу у грі здобула команда викладачів у складі: доценти кафедри міжнародного та європейського права Гайдулін О. О. та Назаренко О. А., асистент кафедри теорії та історії держави і права Маркарян М. В., асистент кафедри цивільного та трудового права Богданець А. В., асистент кафедри правового регулювання економіки Хілько О. М. та доцент кафедри конституційного та адміністративного права Ворушило С. В.

Щиро вітаємо переможців-студентів та переможців-викладачів!

Пам'ятаймо, не перемагає лише той, хто не бореться!