Актуальні проблеми адміністративного судочинства23 Лютого 2023р.

Шановні колеги, аспіранти та студенти!Запрошуємо вас взяти участь у науково-практичному дискурсі із суддею, науково-педагогічними працівниками, студентами «Юридичного інституту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана» та стейкхолдерів в рамках забезпечення дисципліни "Актуальні проблеми адміністративного судочинства"
Дата і час проведення: 27 лютого 2023 року о 13:00.Форма проведення: онлайн через сервіс ZOOM.Ідентифікатор: 898 3333 1015Пароль: zHY5DyГоловні напрями зустрічі:
  • Адміністративне право;
  • Адміністративне судочинство.
Офіційна мова зустрічі: українська.СПІКЕРИ:
  1. Щавінський В. Р. - заступник Голови Адміністративного окружного суду м. Києва, доктор юридичних наук, суддя.
Оргкомітет зустрічі:кафедра публічного та міжнародного праваННІ «Юридичний інститут КНЕУ імені Вадима Гетьмана»м. Київ, вул. Юрія Іллєнка,79/81Офіційна веб-сторінка: https://jf.kneu.edu.ua/ua/depts5/Finansovogo_prava/Електронна адреса: kaf_finprava@ukr.net