89 Щорічна студентська Конференція. Засідання платформи «Цивілізаційний вибір України у контексті євроінтеграції»31 Травня 2022р.

31.05.2022 року Кафедра політичних технологій провела засідання Платформи "Цивілізаційний вибір України в контексті євроінтеграції" 89-ї щорічної Конференції "Інноваційні ідеї та проєкти для економічного відродження України".
     В роботі платформи прийняли участь велика кількість студентів та викладачі Кафедри. Було заслухано цікаві доповіді на актуальні теми сьогодення та минулого, заслухано ідеї та проєкти для відродження економічного потенціалу України, проведено історичні паралелі, підкреслено неможливість існування Європи без України, наголошено на споконвічному прагненні українського народу  бути в сім`ї європейських народів та неможливості забезпечити безпеку континенту без безпеки нашої країни.
     Пропонуємо переглянути надзвичайно актуальні та продумані доповіді наших талановитих студентів за наступним посиланням:

Прослухати доповіді та переглянути роботу Платформи нашої Кафедри Ви можете за посиланням: