80-ті роковини трагедії Бабиного Яру07 Жовтня 2021р.

1 жовтня 2021 року  на Кафедрі політичних технологій, навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбувся Круглий стіл приурочений до 80-ї річниці трагедії у Бабиному Яру «Уроки нацистського Голокосту для сучасності». Учасники були запрошені до участі та доповідей за трьома основними секціями (панелями): панель 1. Історичні віхи Голокосту: Україна і світ; панель 2. Ідеологічні засади Голокосту та сучасна політика толерантності; панель 3. Сучасні суспільні, політичні, ідейно-філософські наслідки Голокосту.
      Протягом роботи Круглого столу були представленні численні фахові дослідження з історії Голокосту в цілому та його окремих малодосліджених аспектів. Учасники наукового заходу підкреслили не тільки важливість ретроспективних досліджень Голокосту, а й наголосили на потребі актуалізації і поширенні правдивої інформації про трагедію та закликали не забувати історичні уроки минулого.