Візит до Дарницького районного суду м. Києва24 Грудня 2021р.

Протягом залікового тижня, з 20.12 по 24.12 студентам Юридичного інституту вдалося   відвідати Дарницький районний суд м. Києва, побувати під час судового засідання та познайомитися із роботою суду загалом.

Студенти з цікавістю спостерігали за судовим процесом під час розгляду кримінальних справ, познайомилися із головою суду, а також допомагали секретарям судових засідань.  Голова суду, інші судді та працівники відкритті для спілкування та поділу досвідом. Студенти відзначили, що було цікаво подивитися на таку роботу з практичної точки, маючи уже теоретичні знання.

Дякуємо адміністрації Дарницького районного суду за надану можливість! Сподіваємося на подальшу співпрацю у рамках підписаного меморандуму між Юридичним інститутом та Дарницьким районним судом!