Відкрита лекція Пітера Ван Роєна17 Червня 2022р.

17 червня 2022 року на базі платформи Zoom відбулася відкрита лекція Пітера Ван Роєна, юриста департаменту аналізу та міграції, координатора інформаційного пункту допомоги громадянам України Caritas Intеrnational на тему: «Тимчасовий та міжнародний захист для громадян України у країнах ЄС: теорія та практика».

Студенти мали змогу дізнатися про механізми тимчасового та міжнародного захисту, поставити запитання та отримати відповіді із актуальними прикладами.

Вдячні к.ю.н., доценту кафедри конституційного та кримінального права Бондаренко Є.І. за організацію даного заходу. Також дякуємо запрошеному гостю Пітеру Ван Роєну та студентам за цікаву та актуальну інформацію, активність та бажання пізнавати нове! До зустрічі у новому навчальному році! Мирного неба!