ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 30.08.2021 р.03 Вересня 2021р.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту

«Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 30.08.2021 р.

Всього членів Вченої ради – 31

Присутні – 28

Головуючий – голова Вченої ради Л. В. Міхневич

Секретар Вченої ради – О. С. Літошенко

Онлайн засідання розпочалося о 12.00, закінчилося о 13.30

Результати:

1. Заслухана інформація голови Вченої ради, к.ю.н., доцента Л. В. Міхневич про контроль виконання рішень Вченої ради Юридичного інституту від 22.06.2021 р.

2. Повідомлено про зміни складу Вченої ради Юридичного інституту

зі складу Вченої ради виведені:

1. Бєлошенко Алла Сергіївна, колишня в.о. голови САР Юридичного інституту

2. Кармазін Павло Романович, виборний представник від студентів Юридичного інституту

3. Пастух Анастасія Тарасівна, колишня голова профбюро студентів та аспірантів Юридичного інституту.

до складу Вченої ради введені:

1. Левицький Максим Олегович, в.о. голови САР, студент 3 курсу Юридичного інституту

2. Суділовський Глєб Сергійович, виборний представник від студентів, студент 2 курсу Юридичного інституту

3. Шумова Карина Сергіївна, виборний представник від студентів, студентка 3 курсу Юридичного інституту.

3. Обрано на посади науково-педагогічних працівників ННІ «Юридичний інститут ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»:

доцента кафедри конституційного та кримінального права (1,0 ставки, вакантна з 01.09.2021 р.):

- ЗАДЕРЕЙКО Світлана Юріївна, к.ю.н.

- РУДЬ Юлія Михайлівна, к.ю.н.

доцента кафедри конституційного та кримінального права (0,75 ставки, вакантна з 01.09.2021 р.):

- БЕСПАЛЬ Ольга Леонідівна, к.ю.н.

- ЧУГАЄВСЬКА Альона Вікторівна, к.ю.н.

- СЕРЕДА Юрій Миколайович, к.ю.н, доцент

старшого викладача кафедри політичних технологій (1,0 ставки, вакантна з 01.09.2021 р.):

- ТОПЧІЙ Олександр Сергійович

доцента кафедри цивільного та трудового права (1,0 ставки, вакантна з 01.09.2021 р.):

- БОГДАНЕЦЬ Аліна Вікторівна, к.ю.н.,

- НАЗАРЧУК Оксана Михайлівна, д.філос.

доцента кафедри цивільного та трудового права (0,5 ставки, вакантна з 01.09.2021 р.):

- ІВАНЕНКО Олеся Анатоліївна, к.ю.н.

(одноголосно).

4. Прийнято за основу план роботи Вченої ради Юридичного інституту на 2021-2022 навчальний рік (одноголосно).

5. Зараховано як підвищення кваліфікації кандидата юридичних наук Чугаєвської Альони Вікторівни іноземного науково-педагогічного стажування на тему «Наукова діяльність в дисциплінах юридичних наук з національної та європейської точки зору» за спеціальністю «081 - Право» обсягом 6 кредитів (180 годин) в Білостоцькому університеті у Білостоку (Республіка Польща) (одноголосно).

6. Зараховано як підвищення кваліфікації доктора юридичних наук, професора, директора Юридичного інституту Колодія Анатолія Миколайовича іноземного науково-педагогічного стажування на тему «Впровадження сучасних європейських підходів та інноваційних методів підготовки кваліфікованих правників» за спеціальністю «081 - Право» обсягом 6 кредитів (180 годин) в Куявському університеті у Влоцлавеку (Республіка Польща) (одноголосно).

7. Зараховано як підвищення кваліфікації доктору юридичних наук, професору кафедри теорії та історії права Кожурі Людмилі Олександрівні проходження закордонного науково-педагогічного стажування на тему «Впровадження сучасних європейських підходів та інноваційних методів підготовки кваліфікованих правників» за спеціальністю «081 – Право» обсягом 6 кредитів (180 годин), яке відбулося в Куявському університеті у Влоцлавеку (Республіка Польща) (одноголосно).

8. Обрано делегатом для участі у З’їзді представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ директора ННІ «Юридичний інститут ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», доктора юридичних наук, професора Колодія Анатолія Миколайовича (одноголосно).