ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 26.09.2022 р.05 Жовтня 2022р.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту

«Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 26.09.2022 р.

Всього членів Вченої ради – 31

Присутні – 23

Головуючий – заступник голови Вченої ради Андрій ОМЕЛЬЧЕНКО

Секретар Вченої ради – Олена ЛІТОШЕНКО

Онлайн засідання розпочалося о 16.00, закінчилося о 17.10

Результати:

1. Заслухана інформація заступника голови Вченої ради, д.ю.н., професора Андрія ОМЕЛЬЧЕНКА про звільнення з посади голови Вченої ради д.ю.н., доцента Людмили МІХНЕВИЧ.

2. Покладено виконання обов’язків голови Вченої ради Юридичного інституту на директора Юридичного інституту, д.ю.н., професора Людмилу КОЖУРУ (одноголосно).

3. Заслухана інформація заступника голови Вченої ради, д.ю.н., професора Андрія ОМЕЛЬЧЕНКА про звільнення з посади секретаря Вченої ради к.ю.н., доцента Олени ЛІТОШЕНКО.

4. Обрано секретарем Вченої ради Юридичного інституту к.ю.н., доцента, професора кафедри конституційного та кримінального права Юлію РИЖУК (одноголосно).

5. Заслухана інформація заступника голови Вченої ради, д.ю.н., професора Андрія ОМЕЛЬЧЕНКА про контроль виконання рішень Вченої ради Юридичного інституту від 26.08.2022 р.

6. Затверджено план роботи Вченої ради Юридичного інституту на 2022-2023 н.р. (одноголосно).

7. Взята до відома доповідь директора Юридичного інституту, д.ю.н., професора Людмили КОЖУРИ про результати вступної кампанії на освітні програми Юридичного інституту.

8. Визнано, що літня екзаменаційна сесія була проведена на задовільному рівні (одноголосно).

9. Проведена атестація аспірантів (одноголосно).

10. Внесено зміни до складу проєктної групи ОПП «Міжнародне право» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) освітньо-наукового рівня вищої освіти спеціальності 293 «Міжнародне право» галузі знань 29 «Міжнародні відносини», погоджено такий склад проєктної групи:

Керівник проєктної групи (гарант) освітньої програми:

Чорна В.Г., д.ю.н., професор, професор кафедри адміністративного та фінансового права;

Члени проєктної групи:

Голубєва В.О., к.ю.н., професор, професор кафедри міжнародного та європейського права;

Гусар О.А., к.ю.н., доцент, професор кафедри міжнародного та європейського права (одноголосно).

11. Зараховано як підвищення кваліфікації проходження к.ю.н., професором, професором кафедри міжнародного та європейського права Голубєвою В.О.:

• всеукраїнського підвищення кваліфікації на тему «Управління якістю науково-дослідницької діяльності у закладах вищої та фахової передвищої освіти в умовах воєнних реалій» обсягом 180 навчальних/робочих годин (6 кредитів ЄКТС), яке відбулося з 10 травня по 21 червня 2022 р.;

• тренінгу на тему «Україна – кандидат до вступу в ЄС: нові виклики та можливості» обсягом 60 годин, який проводився 25-30 липня 2022 р. Центром досконалості Жана Моне Навчально-наукового інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка (одноголосно).

12. Зараховано як підвищення кваліфікації к.ю.н., доцента кафедри конституційного та кримінального права Рудь Юлії Михайлівни, проходження закордонного науково-педагогічного стажування для викладачів закладів вищої освіти V Міжнародної програми наукового стажування «Нобелівські Лауреати: Вивчення Досвіду та Професійних Досягнень для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу» у Дубаї, Осло, Стокгольмі, Римі, Бургасі, Нью-Йорку, Єрусалимі, Пекіні з 20 червня по 20 серпня 2022 року обсягом 6 кредитів (180 годин) (одноголосно).