ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 25.10.2021 р.29 Листопада 2021р.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту
«Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 25.10.2021 р.

Всього членів Вченої ради – 31
Присутні                              –  28
Головуючий –  голова Вченої ради Л. В. Міхневич
Секретар Вченої ради – О. С. Літошенко
Онлайн засідання розпочалося о 16.00, закінчилося о 16.35

Результати:
1. Заслухана інформація голови Вченої ради, д.ю.н., доцента Л. В. Міхневич про контроль виконання рішень Вченої ради Юридичного інституту від 27.09.2021 р.

2. Визнано, що наукова робота студентів ОПП «Політичні технології і лідерство» організована на належному науковому та методичному рівні (одноголосно).

3. Сформовано проєктну групу ОПП «Правознавство» спеціальність 081 «Право» галузі знань 08 «Право» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти у складі:
Керівник проєктної групи (гарант) освітньої програми:
Шульженко Ф.П. – доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри теорії та історії права ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».
Члени проєктної групи:
Богданець Аліна Вікторівна – кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного та трудового права ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».
Власенко Валентина Василівна – кандидат юридичних наук, доцент кафедри теорії та історії права ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (одноголосно).

4. Зараховано як підвищення кваліфікації проходження кандидатом юридичних наук, доцентом, професором кафедри конституційного та кримінального права Васильківською Іриною Петрівною іноземного науково-педагогічного стажування на тему «Трансформація сучасної університетської освіти: досвід ВНЗ Грузії» за спеціальністю «081 - Право» обсягом 6 кредитів (180 годин), яке відбулося з 28 липня по 12 вересня 2021 року в Батумському державному університеті імені Шота Руставелі (Грузія, м. Батумі) та Кутаїському державному університеті імені Акакія Церетелі (Грузія, м. Кутаїсі) (одноголосно).

5. Рекомендовано до друку збірник матеріалів науково-практичної конференції на тему «Політико-правова реформа в Україні: методологія, теорія, праксеологія» (одноголосно).