ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 25.01.2021 р.25 Лютого 2021р.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту

«Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 25.01.2021 р.

Всього членів Вченої ради – 31

Присутні – 21

Головуючий – голова Вченої ради Л. В. Міхневич

Секретар Вченої ради – О. С. Літошенко

Онлайн засідання розпочалося об 11.00, закінчилося о 12.00

Результати:

1. Заслухана інформація голови Вченої ради, к.ю.н., доцента Л. В. Міхневич про контроль виконання рішень Вченої ради Юридичного інституту від 23.11.2020 р.

2. Проведення зимової екзаменаційної сесії 2020/2021 навчального року визнано таким, що було здійснене на належному рівні (одноголосно).

3. Схвалено звіт Спеціалізованої вченої ради по захисту кандидатських дисертацій К 26.006.09 за 2020 рік (одноголосно).

4. Зараховано як підвищення кваліфікації проходження закордонного науково-педагогічного стажування з 24 серпня по 02 жовтня 2020 року в Європейському університеті Віадріна у м. Франкфурт-на-Одері (Федеративна Республіка Німеччина) на тему «Сучасні підходи до організації навчального процесу для здобувачів юридичної освіти» за фахом «Юридичні науки», в обсязі 6 кредитів (180 годин) наступним викладачам Юридичного інституту:

Коломієць-Людвіг Є. П.

Голубєвій В. О.

Намясенко О. К.

Ратушному С.М.

Шереметьєвій О. Ю. (одноголосно).

5. Змінено тему дисертаційного дослідження аспіранту другого року навчання Гапонову О.О., затверджено її у наступній редакції: «Адміністративно-правові послуги Державної міграційної служби України» (одноголосно).

6. Змінено склад членів проєктної групи ОПП «Правознавство» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, рекомендовано вивести зі складу членів проєктної групи ОПП «Правознавство» д.ю.н., доцента Стефанчук М. М.

Затверджено склад проєктної групи у такому складі:

Керівник проєктної групи (гарант освітньої програми):

Кикоть Павло Валерійович – кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри підприємницького та корпоративного права Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Члени проєктної групи:

1. Галіахметов Ігор Абзалович – кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри підприємницького та корпоративного права ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»;

2. Кулага Еліна Вікторівна – кандидат юридичних наук, доцент кафедри підприємницького та корпоративного права Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (одноголосно).

7. Погоджено нову редакцію ОПП «Правове регулювання економіки» та нову редакцію навчального плану ОПП в Інституті бізнес-освіти ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» та рекомендовано їх для затвердження на Вченій раді Університету (одноголосно).

8. Рекомендовано вивести зі складу членів проєктної групи ОПП «Правознавство» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти д.ю.н., професора Кузьменко О.В. та увести до складу членів проєктної групи ОПП «Правознавство» д.ю.н., професора Омельченка А. В.

Затвердити склад проєктної групи у такому складі:

Керівник проєктної групи (гарант освітньої програми):

Омельченко Андрій Володимирович – доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри цивільного та трудового права ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Члени проєктної групи:

1. Шимон Світлана Іванівна – доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри підприємницького та корпоративного права ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»;

2. Шульженко Федір Пилипович – доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри теорії та історії права ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (одноголосно).

9. Погоджено закриття освітніх програм Юридичного інституту, за якими не здійснюється підготовка здобувачів різних рівнів вищої освіти, та рекомендовано затвердження цього рішення на Вченій раді Університету.

Перелік освітніх програм Юридичного інституту, які рекомендуються до закриття:

ID ОПП

Назва ОПП

Рівень ВО

Спеціальність

Причина закриття

Правознавство (ІБО)

Спеціаліст

Відсутність набору

Правознавство

Другий (магістерський)

081 Право