ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 24.02.2021 р.25 Лютого 2021р.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту

«Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 24.02.2021 р.

Всього членів Вченої ради – 31

Присутні – 24

Головуючий – голова Вченої ради Л. В. Міхневич

Секретар Вченої ради – О. С. Літошенко

Онлайн засідання розпочалося об 16.00, закінчилося о 17.20

Результати:

1. Заслухана інформація голови Вченої ради, к.ю.н., доцента Л. В. Міхневич про контроль виконання рішень Вченої ради Юридичного інституту від 25.01.2021 р.

2. Визнано роботу наставника-куратора 1 курсу студентських академічних груп Юридичного інституту за І семестр 2020-2021 н. р. задовільною (одноголосно).

3. Визнано роботу кафедри міжнародного та європейського права щодо викладання дисциплін міжнародно-правового циклу задовільною (одноголосно).

4. Визнано досвід кафедри конституційного, адміністративного та кримінального права щодо викладання юридичних дисциплін студентам неюридичних спеціальностей позитивним й таким, що може бути взятий до уваги іншими кафедрами (одноголосно).

5. Визнано роботу кафедри фінансового права з підготовки та впровадження робочих програм навчальних дисциплін та методичних матеріалів з вивчення навчальних дисциплін такою, що здійснюється на належному рівні (одноголосно).

6. Доведено до відома службова записка ректора Університету щодо дотримання викладачами вимог наказу від 26.01.2021 № 21 «Про організацію освітнього процесу у 2 семестрі 2020/2021 навчального року під час дії карантину».

7. Змінено тему дисертаційного дослідження аспіранту другого року навчання, заочної форми Ніколаєву І.Ю., затверджено її у наступній редакції: «Правове регулювання державно-приватного партнерства у сфері містобудування» (одноголосно).