ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 22.11.2021 р.29 Листопада 2021р.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про результати засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту

«Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» 22.11.2021 р.

Всього членів Вченої ради – 31

Присутні – 24

Головуючий – голова Вченої ради Л. В. Міхневич

Секретар Вченої ради – О. С. Літошенко

Онлайн засідання розпочалося о 16.00, закінчилося о 17.10

Результати:

1. Заслухана інформація голови Вченої ради, д.ю.н., доцента Л. В. Міхневич про контроль виконання рішень Вченої ради Юридичного інституту від 25.10.2021 р.

2. Взята до відома інформація директора Юридичного інституту, д.ю.н., професора А. М. Колодія про стратегію розвитку Юридичного інституту на 2022-2023 р.р. (одноголосно).

3. Затверджено план наукових заходів Юридичного інституту на 2021−2022 н.р. (одноголосно).

4. Затверджені теми дисертаційних досліджень та індивідуальні плани робіт аспірантів (нового набору) (одноголосно).

5. Змінено тему дисертаційного дослідження аспірантки кафедри конституційного та кримінального права Кучинської Ольги Юріївни (2 року навчання, заочної форми) (одноголосно).

6. Обрано делегатами для участі у З’їзді представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ:

1. Директора ННІ «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана», д.ю.н., професора Колодія Анатолія Миколайовича.

2. Завідувача кафедри цивільного та трудового права ННІ «Юридичний інститут ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана», д.ю.н., професора Омельченка Андрія Володимировича (одноголосно).

7. Зараховано як підвищення кваліфікації кандидату юридичних наук, доценту, професору кафедри конституційного та кримінального права Рижук Юлії Миколаївні проходження закордонного науково-педагогічного стажування на тему: «Informal Creativity» обсягом 2 кредитів (60 годин), яке відбулося у м. Наход (Чеська Республіка) (одноголосно).

8. Внесено зміни до складу проєктної групи ОПП «Міжнародне право» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 293  «Міжнародне право» галузі знань 29 «Міжнародні відносини» та погоджено такий склад проєктної групи:

Керівник проєктної групи (гарант) освітньої програми:

Ратушний Сергій Миколайович, доцент, кандидат юридичних наук, завідувач кафедри міжнародного та європейського права, ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

Члени проєктної групи:

Голубєва Вікторія Олегівна, професор, кандидат юридичних наук, професор кафедри міжнародного та європейського права, ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

Шереметьєва Ольга Юріївна, доцент, кандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародного та європейського права, ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» (одноголосно).

9. Внесено зміни до складу проєктної групи ОПП «Міжнародне комерційне право» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 081 «Правознавство»
галузі знань 08 «Право» та погоджено такий склад проєктної групи:

Керівник проєктної групи (гарант) освітньої програми:

Козьяков Ігор Миколайович, професор, доктор юридичних наук, професор кафедри міжнародного та європейського права, ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»;

Члени проєктної групи:

Ратушний Сергій Миколайович, доцент, кандидат юридичних наук, завідувач кафедри міжнародного та європейського права, ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» (одноголосно).